Sep 24 – 25, 2022
İstinye Üniversitesi - Vadi Kampüs
Europe/Istanbul timezone

Katılımcı Listesi

97 participants

First Name Last Name Affiliation
Ahmet Faruk ÇAKAL Gebze Teknik Üniversitesi
Ahmetcan Sansar Istanbul University (TR)
Ali omer İridag Gebze teknik üniversitesi
Alper Kirlioğlu Yeditepe University
Altuğ Elpe Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Amine İclal Akın İstanbul Bilgi Üniversitesi
Aslihan Caglar KahveLab
Aslı Yetkin İstanbul Bilgi Üniversitesi
Atacan Kılıçgedik Marmara University
Aytul Adiguzel Istanbul University (TR)
Ayşe Bat Erciyes University
Batuhan Türk Yeditepe university
Beyzanur DURSUN İstanbul Üniversite
Burak Hacisahinoglu Istanbul University (TR)
BUSE DURAN Istanbul Universitesi
Cengizhan Koyutürk Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Coşkun Aydın Karadeniz Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü 61080 Trabzon
Demircan Demirbağ Boğaziçi Üniversitesi
Ebru Şimşek Boğaziçi Üniversitesi / Galata Üniversitesi
Efe Sami Kurtcuoğlu Bahçelievler Anadolu
Elif Tuğ BİLSEV
Emir Deliacı Boğaziçi Üniversitesi
Emre Güngör Boğaziçi Üniversitesi
Emre İREN Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Erdem Akan Bogaziçi universitesi
Esra Akyumuk Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Ezgi Tamer İstinye Üniversitesi
Fatih Furkan Akman Boğaziçi Üniversitesi
Fatih Onur Özgül İstinye Üniversitesi
Furkan Solak Gebze Teknik Üniversitesi
Gizem Şen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Gökçe ULUĞSU Boğaziçi Üniversitesi
Güler Karapınar İstanbul Gedik University
Gülşah Koç İstanbul Üniversitesi
Hale Sert Istanbul University (TR)
Halit Ramazan Bagdu Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Haluk Denizli Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesi
Hamza Haddad Marmara University
Hamza Sağlam Gebze Teknik Üniversitesi
HANDAN YILMAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Hatice Öz Pektaş İstinye Üniversitesi
Hüseyin Bahtiyar Mimar Sinan Fine Arts University
Ismail Turan ODTÜ
İlkan Emiroğlu Uludağ Üniversitesi
İLKAY TÜRK ÇAKIR Ankara Üniveristesi, Giresun Üniveristesi
İnci Sedef Gebze Teknik Üniversitesi
İrem Karagöz İstinye Üniversitesi
Kaan Güner İstinye Üniversitesi
Kaan Ozbozduman Istinye University (TR)
Koray Gökçeler Boğaziçi
Kutsal Bozkurt Yıldız Teknik Üniversitesi
Kübra Keskin Gebze Teknik Üniversitesi
kübra uslu İstanbul Teknik Üniversitesi
Kübra Özdil İstanbul Üniversitesi
Levent Selbuz Ankara Üniversitesi
Melike Bozkurt Yıldız Teknik Üniversitesi
MERNA ABUMUSABH Institute of Pure and Applied Sciences- Marmara üniversitesi
merve biçmen şenol boğaziçi üniversitesi
meryem nalbant mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi
Mirac Kamislioglu Bandırma Onyedi Eylül Üniversity
Mithat kaya Marmara Universitesi
Muhammed Deniz Dokuz Eylül Üniversitesi
Oktay Dogangun İstanbul Zaim Üniversitesi
Onur Arman İstanbul Üniversitesi
Onur Karakaş Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Onur Buğra Kolcu İstinye Üniversitesi
Onur Kerem Özmen Özyeğin University
Orhan Seyrek İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Oğuz Koçer İstanbul Üniversitesi
Rabia Nisa Kalkan Koc University
Recep Koç Bahçelievler anadolu
Resül Erdoğan Gebze Teknik Üniversitesi
Resül Erdoğgan Gebze Teknik Üniversitesi
Saleh Sultansoy TOBB ETÜ
Selçuk Hacıömeroğlu İstinye Üniversitesi
Serkant Ali Çetin Istinye University (TR)
Sertaç Öztürk Istinye University (TR)
Sevgi Karadağ Istanbul Technical University
Seyma Esen İstanbul üniversitesi
Sezer Tunğ Gebze teknik üniversitesi
Sina Aktas Bogazici University (TR)
Suat Özkorucuklu İstanbul Üniversitesi
Taylan Yetkin Yıldız Teknik Üniversitesi
Tuğba Nur Taş Gebze Teknik Üniversitesi
Vesile Küçük İstanbul Esenyurt Üniversitesi
Yaren Özdemir İstanbul Teknik Üniversitesi
Yaşar Hiçyılmaz Balıkesir Üniversitesi
Zeynep Köymen İstinye Üniversitesi
Zeynep Odabaş Boğaziçi Üniversitesi
Çağatay Onur Elbaş Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Ömer Yavaş Ankara Üniversitesi
Ömer Faruk Erdem Tsinghua Üniversitesi
Ömer Fatih Dokumacı Özyeğin Üniversitesi
Özgün Mustafa Özsimşek Hacettepe University
öznur sarıbaş Uludag Üniversitesi
Ümit Kaya İstinye Üniversitesi
Şaban Dağ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ