|
09:00
|
Introduction to CERN, Czech Republic and Slovakia at CERN / Predstavenie CERNu, Cesko a Slovensko v CERNe
-
Peter Chochula
(CERN)
(13/2-005)
|
10:00
|
Introduction to particle physics / Uvod do fyziky castic (1)
-
Boris Tomasik
(Univerzita Mateja Bela)
(13/2-005)
|
11:00
|
ALICE experiment / ALICE experiment
-
Karel Safarik
(CERN)
(13/2-005)
|
|
09:00
|
Introduction to Particle Physics / Uvod do fyziky častíc (2)
-
Boris Tomasik
(Univerzita Mateja Bela)
(40/S2-A01 - Salle Anderson)
|
10:00
|
Detectors and Accelerators / Detektory a urýchľovače (1)
-
Peter Chochula
(CERN)
Karel Šafařík
(CERN)
(40/S2-A01 - Salle Anderson)
|
11:00
|
Introduction to GRID Computing / Počítanie pomocou GRIDu - úvod
-
Marian Babik
(CERN)
(40/S2-A01 - Salle Anderson)
|
|
09:00
|
Detectors and Accelerators / Detektory a urýchľovače (2)
-
Peter Chochula
(CERN)
Karel Šafařík
(CERN)
(13/2-005)
|
10:00
|
Communications in Physics Collaboration / Komunikácia vo fyzikálnej spolupráci
-
Marek Domaracky
(CERN)
(13/2-005)
|
11:00
|
Introduction to Particle Physics / Uvod do fyziky častíc (3)
-
Boris Tomasik
(Univerzita Mateja Bela)
(13/2-005)
|
|
09:00
|
CMS experiment / CMS experiment
-
Ivan Mikulec
(Austrian Academy of Sciences (AT))
(13/2-005)
|
10:00
|
CMS visit / Navsteva CMS
-
Ivan Mikulec
(Austrian Academy of Sciences (AT))
Zoltan Szillasi
(Hungarian Academy of Sciences (HU))
Noemi Beni
(Hungarian Academy of Sciences (HU))
Petr Zejdl
(CERN)
(Point 5)
|
|
09:00
|
Accelerators in the sky and underground / Urýchľovače na oblohe a pod zemou (3)
-
Grygar Jiří
(Czech Academy of Sciences)
(40/S2-B01 - Salle Bohr)
|
10:00
|
Heavy-ion Physics or Small Bang / Fyzika ťažkých iónov alebo malý tresk
-
Karel Šafařík
(CERN)
(40/S2-B01 - Salle Bohr)
|
11:00
|
Jets in heavy-ion collisions / Jety v zrazkach tazkych ionov
-
Jiri Dolejsi
(Institute of Particle and Nuclear Physics)
(40/S2-B01 - Salle Bohr)
|
|
09:00
|
Depart for Slovakia / Odchod - smer Slovensko
(Restaurant 1)
|
|
17:00
|
Welcome Reception / Uvítacia recepcia
-
Mick Storr
(CERN)
(Restaurant 1)
|
18:00
|
Introduction to the programme / Predstavenie programu
-
Safarik Karel
()
|
19:30
|
--- Dinner ---
|
|
12:00
|
--- Lunch ---
|
14:00
|
Visit ALICE / Návšteva ALICE
(Point 2)
|
17:00
|
Lecture Review / Diskusia prednášky
-
Mick Storr
(CERN)
(Restaurant 1)
|
|
12:00
|
--- Lunch ---
|
14:00
|
AD visit / Navsteva anti-hmoty experimentov
-
Peter Chochula
(CERN)
Karel Safarik
(CERN)
(AD)
|
14:00
|
Hands-on Build a Cloud Chamber / Postavme si hmlovú komoru
-
Zoltan Szillasi
(Hungarian Academy of Sciences (HU))
(6/2-004)
|
14:00
|
Visit to the Computer Centre / Návšteva počítačového centra
-
Vlado Bahyl
(CERN)
Jozef Podolec
(CERN)
(13/2-005)
|
17:00
|
Lecture Review / Diskusia prednášky
-
Mick Storr
(CERN)
(Restaurant 1)
|
|
12:00
|
--- Lunch ---
|
14:00
|
Discover Geneva Treasure Hunt / Hľadanie Ženevského pokladu
-
Mick Storr
(CERN)
(Entrance B)
|
19:30
|
Programme Dinner / Večera
-
Mick Storr
(CERN)
(2 Place de la Navigation)
|
|
12:00
|
--- Lunch ---
|
14:00
|
Accelerators in the sky and underground / Urýchľovače na oblohe a pod zemou (1)
- Dr
Jiří Grygar
(Czech Academy of Sciences)
(160/1-009)
|
15:00
|
Detectors and Accelerators / Detektory a urýchľovače (3)
-
Peter Chochula
(CERN)
Karel Šafařík
(CERN)
(160/1-009)
|
16:00
|
Accelerators in the sky and underground / Urýchľovače na oblohe a pod zemou (2)
- Dr
Jiří Grygar
(Czech Academy of Sciences)
(160/1-009)
|
17:00
|
Lecture review / Diskusia prednasky
-
Mick Storr
(CERN)
(Restaurant 1)
|
18:00
|
Football / Fotbal
-
Karel Safarik
(CERN)
(Football field)
|
|
12:00
|
--- Lunch ---
|
14:00
|
Visit Microcosm / Návšteva Microcosm
-
Peter Chochula
(CERN)
Peter Rosinsky
(Comenius University (SK))
(B33 Reception)
|
14:00
|
Visit SM18 / Navsteva SM18
-
Viliam Senaj
(CERN) Dr
Daniel Valuch
(CERN)
(SM 18)
|
17:00
|
Programme evaluation / Vyhodnotenie programu
-
Mick Storr
(CERN)
(13/2-005)
|
|
|