Setkání CZ HEP komunity 2018

Europe/Prague
Vila Lanna (V Sadech 1, Praha 6 - Bubeneč)

Vila Lanna

V Sadech 1, Praha 6 - Bubeneč

V Sadech 1, 16000, Praha 6 - Bubeneč
Marek Taševský (Institute of Physics, Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ)) , Michal Šumbera (Nuclear Physics Institute, Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ)) , Tomáš Davídek (Charles University (CZ))
Description

7. pravidelné setkání HEP komunity České republiky. Prosíme o registraci do 15.12. z důvodu omezené kapacity sálu. Program minulých setkání: 12.12.201714.12.2016,  16.12.201517.12.2014 , 11.3.2014

Podporováno projektem Výzkumné infrastruktury

Těšíme se na Vaši účast,
         Michal Šumbera, Marek Taševský, Tomáš Davídek, Rupert Leitner, Petr Závada a Jiří Chýla

Registration
Registrace k 7.setkani CZ HEP komunity 2018
Participants
  • Alexander Kupco
  • Alice Valkárová
  • Dagmar Bendová
  • Dalibor Zakoucky
  • Filip Krizek
  • Iveta Zatocilova
  • Ivo Polak
  • Jakub Kvapil
  • Jakub Vicha
  • Jan Cepila
  • Jan Hladký
  • Jan Smolik
  • Jana Bielcikova
  • Jaroslav Bielčík
  • Jaroslav Cvach
  • Jaroslav Zalesak
  • Jiri Chudoba
  • Jiri Kroll
  • Jiri Kvasnicka
  • Jiri Kvita
  • Jiri Prochazka
  • Jiří Chýla
  • Jiří Rameš
  • Kamil Augsten
  • Karel Cerny
  • Karel Safarik
  • Karel Soustruznik
  • Katarina Krizkova Gajdosova
  • Katerina Jarkovska
  • Krystsina Petukhova
  • Lukas Kramarik
  • Marcela Mikestikova
  • Marek Matas
  • Marek Tasevsky
  • Marketa Peskova
  • Martin Krivos
  • Martin Spousta
  • Martin Sykora
  • Matěj Hudec
  • Michael Pesek
  • Michal Kocan
  • Michal Malinský
  • Michal Šumbera
  • Milos Lokajicek
  • Nesrine Rabhi
  • Oldrich Kepka
  • Ondrej Hladik
  • Ondrej Penc
  • Pavol Federic
  • Petr Reimer
  • Petr Tas
  • Petr Travnicek
  • Petr Zavada
  • Radek Novotny
  • Robert Líčeník
  • Roman Lysak
  • Rupert Leitner
  • Stefan Valkar
  • Svetlana Kushpil
  • Tomas Davidek
  • Tomas Nosek
  • Vasilij Kushpil
  • Vera Latonova
  • Vit Vorobel
  • Zdenek Dolezal
  • Zdenek Hubacek
  • Zuzana Martinez Gajdosova
    • 9:00 AM 9:20 AM
      ATLAS Upgrade 20m
      Speaker: Zdeněk Doležal (Charles University (CZ))
    • 9:20 AM 9:30 AM
      ALICE Upgrade 10m
      Speaker: Filip Křížek (Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ))
    • 9:30 AM 9:50 AM
      Neutrinové experimenty 20m
      Speaker: Jaroslav Zálešák (Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ))
    • 9:50 AM 10:10 AM
      Astročásticové experimenty 20m
      Speaker: Petr Trávníček (Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ))
    • 10:10 AM 10:40 AM
      Káva 30m
    • 10:40 AM 11:10 AM
      Update Strategie - diskuse 30m
    • 11:10 AM 11:30 AM
      Budoucí lineární a kruhové urychlovače 20m
      Speaker: Michal Šumbera (Nuclear Physics Institute, Acad. of Sciences of the Czech Rep. (CZ))
    • 11:30 AM 11:50 AM
      Experimenty s těžkými ionty, příprava Electron-Ion Collider 20m
      Speaker: Karel Šafařík (Czech Technical University (CZ))
    • 11:50 AM 12:20 PM
      Diskuse s bagetou na závěr 30m