March 4, 2023
AUTH
Europe/Zurich timezone

Participant List

238 participants

First Name Last Name Affiliation
ACHILLEAS KARAMOUCHTARIS
Adamantios Poupalos Μαθητής Β Λυκειου,Ομαδα προσανατολισμού:Θετικού προσανατολισμου κ Υγείας-2ο ΓΕΛ Καλυβίων
Afrodite Selithwma
Aggelos Maragkakis 2 Γελ Καλυβίων Λαγονησίου-Β θετικό 2
Aikaterini Kouloumpi
AIKATERINI-MARIA PATSAVOURA
Alexander Kardoulias student
Alexandra Alefantou
Alexandros Bratanis
Alexandros Tzanos Student - ζαννειο ΠΠΓΕΛ
ANASTASIA BAGLATZI
ANASTASIA BAGLATZI 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΒΘ-Β2 / 2nd senior high school of Koropi- B2
Anastasia Fintani
ANASTASIOS PETROUTZIS 12th grade student
ANASTASIS PAPADOPOULOS
Anna Filippidi 1ο Λύκειο Σπάτων
Anna Giallousi Καλλιτεχνικό σχολείο Κερατσινίου-Δραπετσώνας
Anna Kaila
Anna Kontogianni Student
Anna Stavropoulou
Anna Maria Sotiriou Student, senior high school of Erythres
Anna Maria Zovoili
Antonis Louros μαθητής : Saint Paul
Antonis Tatmichalis Student
Antony Konstantinou 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Apostolos Gkrozos High School student
ARISTEIDIS EMMANOUILIDIS
ASPASIA FATSI Ενατο Λυκειο Πειραια
Aspasia Tasouli
Athina Detsi 3. Gymnasium Kitsi Koropi Attikis
ATHINA LOUKREZI
Basma Bayoumi
Bill Roussis
Charalampos Fanoulis STUDENT AT 3RD GENERAL LYKEIO OF EVOSMOS
Christina Papadaki
Christos Tsartsarakos Geitonas School
Chrysoula Iosifidou
Chrysoula Lymveriadou Student at 1st General High School of Agios Athanasios
DAFNI KARAGIANNI
Despina Mela
DESPOINA MELA
Dimitrios kechagias
Dimitris Bravos - Vokos
DIONYSIOS MARMARINOS
EFTERPI ADAMOPOULOU
EFTHIMIA-BARBARA VEREECKE -PAPANASTASIOU
Efthimis Moxon
Eirini Pachoumi
Electra Papaemmanouil
Eleni Boukouvala
Eleni Kaperoni 3rd high school Glyfadas
Eleni Rogkogkou
Eleni Rouka
Elpida Papadopoulou
EMMANOUELA SCHOINA STUDENT OF 9TH GENERAL HIGHSCHOOL OF PIRAEUS
EMMANOUIL GAVRIIL DETSIS 2. Lyceum Kitsi Koropi Attikis Greece
EVAGGELIA LADOPOULOU
Evaggelos Papaioannou
Evangelos Liliopoulos
Filippos Fiagkousakis
FILIPPOS GIALOURIS FIPILLOS GIALOURIS
Fotini Tsouka 2on general high school Pallini
George Asikis
George Barbetas
George Kaltsis
George Moustakeas
Georgia Papourtzi
Georgia Zabeli
Georgios Bikas
Georgios Koukounas
Georgios Oikonomou
Georgios Ermis Balas
GERASIMOS RAFAHL SPETSERIS 9 ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
Giannis Karampasis
GIORGOS ANTHOPOULOS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ ΓΕΛ ΣΚΥΔΡΑΣ
Harys Malliarogiannis
Ioanna Pavlidi
Ioanna Pavlidi Student senior high school of Erythres
Ioanna Argyri Skreti ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΦΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ioannis Aslanidis
IOANNIS BOUBOURAKAS 3rd High School of Glyfada, Attica Greece
Ioannis Chavariotis 1st senior high school of Elefsina
Ioannis Maznas
Ioannis Moxon
Ioli Matrozou
IOULIA SIDERATOU
IRENE PARISSI STUDENT
Irene Siachou
jason Ntekas student
John Andronikou
John Kalaitsidis
Kalliopi Margoni
Katerina Papageorgiou 2 ΓΕΛ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΒΘΤ3
Katerina Stamouli
Konstantina Tsakiri
Konstantinos Klonaras
Konstantinos Koufas GEL LAGKADA
Kyriaki-Vasileia Spanou
Lefteris Koupidis
Lydia Xenou 2 Γελ Καλυβίων- Λαγονησίου-Β θετικο 3
Margarita Papastergiou
MARIA ATHANASOPOULOU Thessaloniki GREECE
MARIA DAMIANIDOY
Maria Giannouka
Maria Koutsikou Miss
Maria Lykopoulou High School Student
MARIA MANDALIANOU ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Maria Savvidou 1st General High School of Spata
MARIA STAMATOPOYLOY
Maria Tsampouraki
Maria Vasileiadou 1st GEL Giannitson
Maria-Helen Panagiotidou
Mariam Sayed Ahmed
MARIANNA PAPADOPOULOU
Marios Neofotistos
Markela Kullafi
MAROUSO BAGLATZI 3o Γυμνασιο Κορωπίου
MELINA PETRIDOY STUDENT OF HIGH SCHOOL IN GREECE
Melina Shpellzaj melinashpellzaj12@gmail.com
Melina Christina Brouzou
Minas Shafik-Michail
Minas Sofikitis
Natalia Skiada I'm a student and I study Biology, physics and chemistry to get to the medical university
Neonilli Dromiadi
Nikolaos Monogyios
Nikolaos Xanthakis By 2 on High school of Koropi
Nikoleta Kympari
Nikoletta Vougiouka
Nikos Bozionelos 1st High school of Kallithea
Olga Zachou Μαθήτρια 2ου γενικού λυκείου Καλυβίων θετικής κατεύθυνσης
Orestis Merolli
Panagiota Sakellariou Second grade student of 2o High school Lagonisi
Panagiota Skondra P@n@g1ot@
Panagiotis Archontidis student
Panagiotis Panagiotopoulos
Paraskevi Kounaki
PASCHALINA PARATSOKIDOU STUDENT
Pavlos Doulalas
PETROPOULOS MICHAIL Folegandros High School
PETROPOULOS MICHAIL TF CR Team
Philippos Pournaras Student of 3rd Lyceum Glyfadas
Politimi Simixi
Polychronia Touchtidou High school student
Rafaela Kratimenou
Rafaella Gianni
Rafail Mpellos
RIZOS SOTIRIS
Sevasti-Evangelia Plakioti
Smaragda - Tsampika Koukia
Sofia Karnemidou Sofia karnemidou
Sofia Mihailidou Student
Sofia Yakinhti Papadopoulou
SOUTZOGLOU CHRISTINA-EVANGELIA
Stavros Orfanakos Μαθητής Β Λυκειου,Ομαδα προσανατολισμού:Θετικού προσανατολισμου κ Υγείας-2ο ΓΕΛ Καλυβίων
STEFANIA MAZINI Musical School Veria GR
STELLA-MARIA KRITSEPI
Theophania Kalaitzi Κατεύθυνση Υγείας
THOMAE BATSILA
TONIA PAPASTAVROU 3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Tzortzina Gavala Student
Valerie Brunner CERN
Vangelis Pabetas
Varvara Karagkiozi Venia
Vasileios Kassos
Yiota Foka GSI - Helmholtzzentrum fur Schwerionenforschung GmbH (DE)
Zenia Arampatzi
Zoi Papari I am medical physicist in Greece.
Άγγελος Κατσιφής 1ο γενικό λύκειο Ελευσίνας
Αγγελα Τσιτσου
Αδαμαντία Κωνσταντίνα Σγουράκη Λυμπέρη 1⁰ Γενικό Λύκειο Σπάτων
Αθήνα Παπαδόπουλου
Αθηνα Κομματα Γενικό λυκειο Σκύδρας
Αικατερίνη Στυλιανή Μαρία Δημακοπούλου
ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΘΗΤΡΙΑ
Ανδριανή Καραγεώργου
ΑΡΓΥΡΩ ΦΩΤΗ
Αστέριος Γκαρλέμος Γενικό Λύκειο Λαγκαδά
Βάια Γρίβα 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Βαγγελης Πανετας 2ΓΕΛ Αχαρνών
Βασίλειος Μήλιος Μαθητής Λυκειου
Βασίλης Καρζής Μαθητής
Βασίλης Φωτεινός Μαθητής Α' Λυκείου
Βασιλική Πετροπούλου
Γεωργια Βασσου
Γιάννης Παπαδημητρίου
Γιωργος Καρζης 2 Γελ Καλυβίων Λαγονησίου-Β θετικό 1
Γιώργος Μπασιάκος
Γκαμπριέλα Σκεφνι
Γρηγόρης Οικονομιδης Ζαννειο πρότυπο λυκείου
Δέσποινα Ιωσηφίδου
Δέσποινα Ντούρος Ksntouros@gmail.com
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Διονύσιος Μαρκόπουλος 1o ΓΕ.Λ. Ελληνικού
Δωροθέα Σαντά
Ειρήνη Παγώνη
ΕΙΡΗΝΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ
Ειρηνη Χριστοφορατου Υγείας
Ελένη Μπετσια
Ελένη Σούλα Μαθήτρια Λυκείου
ΕΛΕΝΗ ΓΑΤΣΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΜΠΑΣΑΝΙΔΗ
Ευφημία Χειμαριού 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Ζωή Μαρία Μιχαηλίδου
Ιωάννα Καραμάνου
Ιωάννης Αμυγδαλάς
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΒΙΑΡΗΣ
Μαγκντα Μωχαμεντ Οχι
Μανώλης Χατζηκυριάκος
Μαρία Βαλαβάνη 3ο Γενικό Λύκειο Γλυφάδας
Μαρία Δήμητρα Παρρή
ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΡΔΑΣ
Μιχαήλ Πατσιαβουρας
Μιχαλης Κατσαρός 2 Γελ Καλυβίων Λαγονησίου- Β θετικού 2
ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΟΥ
Νικόλαος Σαλιάρης 2ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ
Πάολα Ντουρμπάκου Paola Durbaku
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ 2ο ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
Παύλος Σεμερτσίδης Μαθητής
Πρόδρομος Πλεπλες
ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Σοφία Τσιτσιρίκου
ΣΟΦΙΑ ΜΙΝΤΖΑ 1ο ΓΕΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Στρατής Γρίβας
Σωτήρης Πουλάκης 1o ΓΕ.Λ. Ελληνικού
Φωτεινή Ζησιμάτου
Χάρης Μαγουλάς harry2901
Χρήστος Χατζής Μαθητής Ά Γενικού Λυκείου
Χριστίνα Ρέππα 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Χριστίνα-Δέσποινα Παπασούλη Αρσακειο Λύκειο Πατρών
Χριστιανα Λεονταριδου
Χριστινα Τουλκιαριδου
Χρυσοβαλαντω Παριανου
Χρυσούλα Νταρδα
Ωραιοζήλη Νικολάου
Όλγα Πασχαλίδη 2o ΓΕΛ Αχαρνων
Όλγα Πασχαλίδη 3o Gymnasio Axarnwn
2 more participants