21-27 January 2018
CERN
Europe/Zurich timezone

Başvuru Sonuçları

Açıklanan listeler soyadı sırasına göre olup herhangi bir öncelik göstermemektedir. Asil listedeki isimler ile en kısa zamanda e-posta üzerinden iletişime geçilecektir.

 

====Asil Liste====

Hitap    Adınız    Soyadınız    Çalıştığınız Şehir
Bay    ÖNDER    AKAR    İZMİR
Bay    Adnan    AKYÜZ    Ereğli/Zonguldak
Bayan    Gökçe    Arıkan    İstanbul
Bayan    Yasemin    Atmaca    Kocaeli
Bayan    LEYLA    AYDIN    Şanlıurfa
Bayan    Güzide    BAŞDAĞ    Ankara
Bay    YÜCEL    BİLİR    AYDIN
Bay    İlhan    Çalışkan    İstanbul
Bay    Yücel    Cançelik    Gaziantep
Bay    Mustafa    Çelik    Artvin
Bay    Selim    Çile    İstanbul
Bayan    Fatma Güzin    Dulkadiroğlu    Ankara/Elmadağ
Bay    Özhan    Fenerci    İstanbul
Bay    Özkan    Kara    Elazığ
Bay    Mustafa    KAVGACI    Kahramanmaraş
Bayan    ÖZGÜL    KAYA    Mersin
Bay    GÜRSEL    KAYA    İSTANBUL
Bay    ÖZER    KILIÇ    KÜTAHYA
Bay    MEHMET EMRE    KÜÇÜK    İSTANBUL
Bay    Yusuf Onur    Öge    Aydın
Bayan    Derya    Özcan    Isparta
Bay    Musa    ÖZCAN    İzmir
Bayan    Gönül    Özçetin    İzmir-Ödemiş
Bay    SUAT    ÖZEN    HATAY
Bay    Fatih    Özteke    Sakarya
Bay    İBRAHİM    PAZARÖZYURT    Samsun
Bayan    Özlem    Şentürk    Ankara
Bay    İbrahim Kürşat    SIÇRAMAZ    Adana
Bay    mehmet    terzi    ERZİNCAN
Bay    Hasan Ali    TUNÇER    Tunceli
Bay    ERKAN    UĞUREL    Erzurum
Bay    Ali    Yalçın    Tokat
Bay    CEYHUN    YILMAZ    Bursa
Bay    Erkan    YILMAZ    Tekirdağ/ Çerkezköy
Bay    SERKAN    YOLCU    İZMİR
Bay    Ahmet    Zorluer    Eskişehir

 

====Yedek Liste====

Hitap    Adınız    Soyadınız    Çalıştığınız Şehir
Bayan    Tuğba    Adıgüzel    İZMİR
Bay    Mevlüt    Aksoy    İstanbul
Bay    Fatih    ASİLTÜRK    KÜTAHYA
Bay    Hasan Hüseyin    Bozdemir    Tekirdağ
Bay    Şevket Burçak    Dağlı    Bursa
Bay    Koray    Hurma    İstanbul
Bay    Ali    KARAARSLAN    Isparta
Bay    ilker    kaya    ANTALYA
Bay    Aziz    Keskinöz    İstanbul
Bay    Bilgin    Küçük    İSTANBUL
Bayan    ÜMİT    OFLAZ    İZMİR
Bay    Mustafa    Özer    Ankara
Bayan    YASEMİN    ŞENGÜL    istanbul
Bayan    Şeyma    SÜMBÜL    İzmir
Bay    erdem    tavukçuoğlu    balıkesir/gönen
Bay    AŞKIN BURHAN    ÜNAL    Ankara
Bay    Ferhat    YILDIZ    Ankara
Bayan    Sinem    Zubari    Ankara