November 18, 2016 to December 30, 2016
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii
Europe/Warsaw timezone
Zapraszamy do rejestracji !!! ....

Lista Uczestników...

67 participants

Title First Name Last Name Email Address
Adam Szczepanski adam.szczepanski@cern.ch
Aleksander Dzikowski aleksanderkrsdzikowski@gmail.com
Krzysztof Malinowski krzysztof.malinowski94@gmail.com
Magdalena Kaja kaja.magda@gmail.com
Mateusz Łapiński mateusz.lapinski@cern.ch
Tomasz Lehmann tomash.lehmann@gmail.com
Dr. Marcin Bielewicz marcin.bielewicz@ncbj.gov.pl
Dr. Pawel Horodek pawel.horodek@ifj.edu.pl
Dr. Tomasz Traczyk tomasz.traczyk@cern.ch
Dr. Wladyslaw Chmielowski wchmiel@jinr.ru
Mr. Adam Kwaśnik kwasnikadam0@gmail.com
Mr. Andrzej Marciniak fafik224@gmail.com
Mr. Cezary Borowski czaro150@tlen.pl
Mr. Damian Prochaska prochaskadamian@gmail.com
Mr. Daniel Dąbrowski turbotaczka@wp.pl
Mr. Dominik Augustyniak domaug@wp.pl
Mr. Dominik Łopaciński atask@wp.pl
Mr. Emil Konikiewicz emiliano12@o2.pl
Mr. Filip Maciaszczyk filmacia@gmail.com
Mr. Filip Ratkowski filipratkowski@hotmail.com
Mr. Jan Bielecki janbielecki94@gmail.com
Mr. Jan Wójcik jan.wojcik246@gmail.com
Mr. Kamil Kozłowski kozlowski.kamil.k@gmail.com
Mr. Karol Bolek boltonpq@gmail.com
Mr. Konrad Krawczyk krawczyk.konradd@gmail.com
Mr. Krystian Roslon krystian.roslon@cern.ch
Mr. Maciej Goździk maciej.gozdzik@student.uw.edu.pl
Mr. Maciej Rosa maciejrosa1@gmail.com
Mr. Marcin Birski birski@gmail.com
Mr. Marek Kowaluk kowaluk.marek@gmail.com
Mr. Marek Peryt marekperyt@if.pw.edu.pl
Mr. Mateusz Osiński mateusz.osinski11@gmail.com
Mr. Mateusz Tabula mateusz.tabula@gmail.com
Mr. Michał Kajak mykel93@gmail.com
Mr. Michał Mazurek mmazurekgda@gmail.com
Mr. Michał Miler mrmeller92@gmail.com
Mr. Michał Trojnarski oddajcieminick@gmail.com
Mr. Michał Wajer mikail94@gmail.com
Mr. Patryk Marcola patrykmarcola@gmail.com
Mr. Paweł Kowaleczko kowaleczko.p@gmail.com
Mr. Paweł Lesiak pawel.lesiak@tlen.pl
Mr. Piotr Krupa krupa.piotr47@gmail.com
Mr. Piotr Pluta piio22@o2.pl
Mr. Piotr Sadura psadura94@gmail.com
Mr. Rafał Sierociński rafal367@wp.pl
Mr. Rafał Szymański r.szyman95@gmail.com
Mr. Robert Godlewski r.godlewski5@gmail.com
Mr. Stanisław Peryt s.peryt@gmail.com
Mr. Szymon Kawa szykaw@gmail.com
Mr. Tomasz Hanusek tomasz.hanusek.007@gmail.com
Mr. Tomasz Zalewski zalewskitomasz94@gmail.com
Mr. Wojciech Bryliński brylinski.wojciech@gmail.com
Mrs. Joanna Rosa asia.peryt@gmail.com
Mrs. Klaudia Seyfried klaudiaa_@vp.pl
Ms. Agnieszka Domalewska domalewskaaga@gmail.com
Ms. Aleksandra Jaskulak a.jaskulak@student.uw.edu.pl
Ms. Dominika Żyła dominika.zyla94@gmail.com
Ms. Joanna Choińska j.choinska01@gmail.com
Ms. Julia Ponikowska ponikowska.julia@gmail.com
Ms. Justyna Krasnodębska thejustkras@gmail.com
Ms. Karolina Kmieć kmieckaro@gmail.com
Ms. Klaudia Strzelecka kaja9401@gmail.com
Ms. Magdalena Wierzbicka magda16w@gmail.com
Ms. Milena Bachmat m.bachmat@wp.pl
Ms. Patrycja Szubstarska patrycja.szubstarska@gmail.com
Ms. Zuzanna Treichel zuzannatreichel@gmail.com
Prof. Adam Kisiel kisiel@if.pw.edu.pl