1-22 June 2017
JINR DUBNA
Europe/Warsaw timezone
REJESTRACJA NA PRAKTYKI SLOW CONTROL DUBNA 2017 !!!

LISTA PRZYJĘTYCH NA PRAKTYKĘ DUBNA 2017

List of registrants       28 April 2017, 22:23

         Name                                 Institution                                  Email                                                         State

  1. Paweł Antkowiak            Politechnika Warszawska         pawel.antkowiak.pw@gmail.com        Completed
  2. Aleksandra Bedełek        Politechnika Warszawska         ola.bedelek@gmail.com                       Completed
  3. Agnieszka Borucka         Politechnika Warszawska         agnieszka.borucka96@gmail.com       Completed
  4. Maciej Czarnynoga         Politechnika Warszawska         mczarnynoga@interia.pl                       Completed.
  5. Agnieszka Domalewska  Politechnika Gdańska               domalewskaaga@gmail.com                Completed.
  6. Izabela Dusza                  Politechnika Warszawska         izabela.dusza@outlook.com                 Completed
  7. Aleksandra Fliszkiewicz Politechnika Warszawska         aleksandra.fliszkiewicz7@gmail.com  Completed
  8. Barbara Kędzierska         Politechnika Warszawska         kedzierska_barbara@wp.pl                 Completed.
  9. Tomasz Kowalski            Politechnika Warszawska tkowalsk@mion.elka.pw.edu.pl           Completed.
  10. Radosław Krzosa            Politechnika Warszawska         radek.krzosa@gmail.com                      Completed
  11. Aleksander Kubań           Politechnika Warszawska         michal.kuban2@gmail.com                  Completed.
  12. Gabriela Moryc               Politechnika Warszawska         hugocapet0973@gmail.com                Completed
  13. Filip Protoklitow             Politechnika Warszawska         fprotoklitow@gmail.com                      Completed.
  14. Szymon Rowiński           Politechnika Warszawska         srowiski@gmail.com                              Completed
  15. Paweł Rybak                   Politechnika Warszawska         pawel.a.rybak@gmail.com                    Completed.
  16. Ashima Vashistha            Politechnika Warszawska         ashima.vashistha1@gmail.com            Completed.
  17. Jan Wójcik                      Politechnika Warszawska         jan.wojcik246@gmail.com                    Completed.
  18. Tomasz Zalewski            Politechnika Warszawska         zalewskitomasz94@gmail.com             Completed
  19. Klaudia Zardzewiala       Politechnika Warszawska         k.zardzewiala@gmail.com                     Completed
UWAGA: Odwołania i uwagi prosimy kierować na nasz adres mailowy.